Başkanın

Mesajı

Erhan Polat

Yönetim Kurulu Başkanı

TİSK Mikrocerrahi Vakfı; kuruluş amacı doğrultusunda Türkiye’de çalışanların karşılaştığı ve karşılaşabileceği iş kazalarını önlemek amacıyla İşveren Sendikalarımız ve iş insanlarımız tarafından organize olmuş ve bu doğrultuda iş sağlığı ve iş güvenliği alanında iş yerlerimizde çalışan mesai arkadaşlarımızı bilinçlendirmek ve eğitmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. 

Ayrıca iş kazası neticesinde; çalışanlarımız, iş yerlerimiz ve işverenlerimizin karşılaştığı mağduriyetleri azaltmak ve gidermek için tüm imkanlarıyla katkıda bulunmaktadır. 

 

Bunlara ilaveten hiç istenmesede meydana gelebilecek iş kazalarında müdehale etmek için gerekli yetkinlikte hekim ve tıbbi personel yetiştirilmesi için de olanaklar sağlanmakta, Devlet Hastanelerine ve Devlet Üniversitelerine cihaz ve donanım desteklerinde bulunmaktadır. 

 

Vakfımız imkanlarının, iş sağlığı ve güvenliği alanında işyerlerimiz, işverenlerimiz, çalışanlarımız ve Türk çalışma hayatına katkı olarak dönüşüne yönetlik faaliyetlerimiz artarak devam edecektir. 

 

Yukarıda kısaca özetlenen faaliyetlerimizin gerçekleştirilebilmesi için Vakfımızın kuruluşuna öncülük eden, kuran, bugüne getiren ve bugün de bu faaliyetlerin devam ettirilmesinde emeği geçenleri saygıyla ve minnetle anıyor, ebediyete intikal eden büyüklerimizi rahmetle yâd ediyoruz. 

Saygılarımızla

Copyright 2019 All Rights Reserved

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı

Designed & Development by DigitalFabrika

Logo.png