Vakıf Etkinlikleri

Vakıf Etkinlikleri

Vakfımıza ait tüm etkinlikleri görüntüleyebilir ve etkinlik kaydınızı oluşturabilirsiniz 

 • TİSK Ortak Paylaşım Forumu

  Vakfımız, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK)’ in düzenlediği,” İş Sağlığı ve Güvenliği, bu konudaki uluslararası standartlar ve yeni düzenlemeler, iş kazası geçirenlere yapılabilecek sosyal yardımlar” konularının görüşüldüğü

 • Derin Cam Kesilerinde Yapılması Gereken Acil Müdahaleler- 2019

  Vakfımız tarafından 19 Aralık 2019 tarihinde Türkiye Cam, Çimento ve Toprak Sanayii İşverenleri Sendikasında, sendikaya üye kuruluşların fabrikalarının işyeri sağlık birimlerinde görevli sağlık personelinin katıldığı ....

 • İş Kazalarında Acil Müdahale ve Bilinçlendirme Eğitimi

  Vakfımız tarafından, Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası (KİPLAS)’da “İş Kazalarında Acil Müdahale ve Bilinçlendirme” Etkinliği 19 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

 • Uluslararası İş Kazaları ve Uzuv Kopmaları Kongresi

  Vakfımızın organize ettiği I.Uluslararası iş kazaları, el yaralanmaları ve uzuv kopmaları kongresi 26 -27 Nisan 2019 tarihinde istanbul Swiss Hotel’de gerçekleştirildi.

 • Asya Pasifik Rekonstrüktif Mikrocerrahi Kongresi 2018

  Asya Pasifik Mikrocerrahi Kongresi 10 Mayıs 2018 tarihinde, Antalya’da TİSK (Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu) Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirildi.

 • 13.Avrupa Mikrocerrahi Kongresi 2016

  Vakfımızın Ana Sponsorluğunu üstlendiği, 13. Avrupa Mikrocerrahi Kongresi, 21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya Royal Holiday Palace’de gerçekleştirildi.

TİSK Logo.png

Copyright 2019 All Rights Reserved

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı

Designed & Development by DigitalFabrika

Logo.png