Bizden Haberler

 • Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Yara ve Tedavi Merkezi Hizmete alındı

  TİSK Mikrocerrahi Vakfı olarak sağlık sistemimizi desteklemeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

 • TİSK Mikrocerrahi Vakfı'ndan Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Bağış

  TİSK Mikrocerrahi Vakfı Sağlık Bakanlığı Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne mikrocerrahi uygulamalarında kullanılan, SPY Floresans Görüntüleme Cihazı bağışladı.

 • 28. Peryön İnsan Yönetimi Kongresi

  TISK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı 28. Peryön İnsan Yönetimi Kongresi Ana Sponsoru oldu.

 • TİSK Mikrocerrahi Vakfı'ndan Mersin Üniversitesi'ne Bağış

  Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, Mersin Üniversitesi’ne mikrocerrahi uygulamalarında kullanılan, SPY Floresans cihazı bağışladı. TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı bugüne kadar gerçekleştirdiği tıbbi cihaz bağışları ile pek çok hastaya fayda sağladı.

 • TİSK Mikrocerrahi Vakfı’ndan Korona Virüsle Mücadeleye Destek: İşçi Sağlığı ve Güvenliği için 4 milyon maske ve 100 ton El dezenfektanı bağışladı

  Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyon (TİSK) Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, koronavirüsüyle mücadeleye destek olmak amacıyla işçilerimizin sağlığını korumak için 4 milyon maske ve 100 ton el dezenfektanı bağışladı. Maske ve dezenfektanlar TİSK çatısı altındaki İşveren Sendikalarına üye işyerlerindeki çalışanlara ulaştırıldı.

 • Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu ve Mikrocerrahi Vakfı İşbirliğiyle Milli Dayanışma Kampanyası'na 20 Milyon TL Destek

  Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyon (TİSK) Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, yaşanılan zor günlerin birlik ve beraberlik ruhuyla aşılabileceğini vurgulayarak Koronavirüsüle mücadeleye destek olmak amacıyla milli dayanışma kampanyasına 20 milyon TL bağış gerçekleştirdi. 

TİSK Logo.png

Copyright 2019 All Rights Reserved

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı

Designed & Development by DigitalFabrika

Logo.png